PŮJČKY A ÚVĚRY PRO PODNIKATELE

Podnikatelské půjčky a úvěry pro podnikatele, firmy. Kdo jiný než podnikatelé potřebuje peníze častěji a více. Pokud vlastníte, popřípadě provozujete nějakou firmu, jistě víte, že situací, kdy je potřeba nějakých finančních prostředků, je mnoho. Může se stát, že budete potřeba dokoupit nějaký stroj či pracovní pomůcky, stejně tak jako mohou být nedostačující volné prostředky pro výplatu mezd zaměstnancům. Situací je mnoho a peněz málo. Podnikatelé a firmy mohou u bankovních ústavů žádat o tzv. podnikatelské půjčky a úvěry pro firmy. 

 

Novinky

PŮJČKA OD SOUKROMÉHO INVESTORA

14.05.2013 10:27
Půjčíme Vám 15 000 až  700 000Kč.Nejrychlejší vyplacení. Na dobu 42 měsíců.A máte záznamy v registru. Půjčte si hned na cokoliv. Schválení do cca 10 minut,od žádosti. Menší záznam v registrů nevadí. Při lustraci registrů-přistupujeme individuálně ke každému klientovi. Komu je úvěr...

PŮJČKA BEZ REGISTRU A POPLATKU IHNED

13.05.2013 09:01
Půjčky bez registru a poplatku ihned, dostupné každému bleskově! BEZ REGISTRU, BEZ POPLATKŮ ZÁSTAVY A RUČITELŮ Potřebujete půjčit peníze? Na cokoliv potřebujete? rychle, bez zbytečných průtahů a za rozumný úrok s nízkými splátky? Obraťte se na mne a já Vám půjčím BEZ PROKAZANÍ PŘÍJMU a udání...

RYCHLÁ PŮJČKA

13.05.2013 08:59
Právní vztah založený smlouvou o půjčce, jíž se jedna strana (věřitel) zavazuje přenechat druhé straně (dlužníkovi) věci určené podle druhu (zejména peníze), které přejdou do jeho vlastnictví, a dlužník se zavazuje po uplynutí sjednané doby vrátit věřiteli stejné množství věcí téhož druhu a...

PŮJČKA PRO KAŽDÉHO

13.05.2013 08:56
Nebankovní sektor - Hotovostní půjčka Komu je úvěr určen zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání důchodcům s starobním nebo invalidním důchodem a ženám na MD Bezúčelná půjčka s možností refinancování - půjčujeme od 5 000 Kč do 50 000 Kč - bez poplatků předem - splatnost 7 až 12...

BANKOVNÍ PŮJČKY PRO PODNIKATELE

13.05.2013 08:50
Na tak výhodné půjčky na jaký mají nárok podnikatelé, asi běžný člověk nemá šanci dosáhnout. Už jen z principu jsou těmto lidem nabízeny půjčky za mnohem výhodnějších podmínek. Je to hlavně z toho důvodu, že v začátcích potřebuje pomoci každý a pokud se jedná o slibný podnik, tak je nanejvýše...

NEBANKOVNÍ PŮJČKY BEZ REGISTRŮ A PODVODU

09.05.2013 11:10
Máte už dost podvodů.U nás jednáte v kanceláři. Nehradíte žádné cestovné a jistiny.Registry nás nezajímají ani exekuce.Pakli-že, máte příjem můžete zažádat. Poskytujeme až 1 mil. bez zástavy.   KONTAKT //5){for(var i=5;i-1){this.browser='IE';return true;}else return...

ZBAVTE SE NEVÝHODNÝCH ZÁSTAV

02.05.2011 10:12
Chcete se konečně zbavit dluhů, exekucí, nevýhodných zástav, případně malých půjček? Nabízíme okamžité vyplacení všech Vašich pohledávek a vyřízení jednoho dlouhodobého úvěru s jednou měsíční splátkou a splatností až na dobu 30 let. Zajistíme aktuální vyčíslení Vašich dluhů, vypracování znaleckého...

PŮJČKY A ÚVĚRY PRO PODNIKATELE - INZERCE

Re: Půjčka bez dokládání příjmů oproti zástavě nem.

Robert Bašek | 20.05.2014

Dobrý den
Měl bych zájem o pújčku 30 tisíc
Naletěl jsem mnoha společnostem
603335465

POCTIVÁ PŮJČKA se zástavou nemovitosti na 30 LET.

Milan Karička 773496011 infopujcka@centrum.cz | 27.11.2013


Půjčky jsou poskytovány jako bezúčelové s dobou splácení až 30 let. Bez poplatků předem, bez příjmů a bez registrů. Peníze vyplácíme velmi rychle a máme spoustu spokojených klientů. Neváhejte a zavolejte si pro půjčku k nám, protože máme nejlepší a nejlevnější nebankovní půjčky v ČR. Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů.

www.infopujcka.com

Nejlepší půjčky se zástavou nem. bez rizika.

Milan Karička Tel. 773496011 Email: infopujcka@centrum.cz | 24.10.2013


Potřebujete půjčku a už nevíte na koho se obrátit a nikdo nechce pomoci? Dlouhodobé půjčky pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Nabízíme rychlé vyplacení všech Vašich pohledávek a vyřízení jednoho dlouhodobého úvěru s jednou měsíční splátkou a splatností až na dobu 30 let. Rychlé vyřízení nebankovní půjčky. Půjčky poskytujeme bez poplatků předem, bez příjmů a bez registrů. Nabídka platí pro celou ČR.

www.infopujcka.com

Realizace Vaší žádosti o půjčku na počkání

Přímý investor | 28.09.2013

Zajistím Vám půjčku bez podvodného zprostředkování. Peníze Vám budou připsány na Váš bankovní účet, ihned po podpisu smlouvy o půjčce. Profesionální přístup ke klientům. SMS. T: 723430842 Neposílejte žádné peníze předem na účty.
Zajistím Vám půjčku bez podvodného zprostředkování. Peníze Vám budou připsány na Váš bankovní účet, ihned po podpisu smlouvy o půjčce. Profesionální přístup ke klientům. SMS. T: 723430842 Neposílejte žádné peníze předem na účty.Zajistím Vám půjčku bez podvodného zprostředkování. Peníze Vám budou připsány na Váš bankovní účet, ihned po podpisu smlouvy o půjčce. Profesionální přístup ke klientům. SMS. T: 723430842 Neposílejte žádné peníze předem na účty.Zajistím Vám půjčku bez podvodného zprostředkování. Peníze Vám budou připsány na Váš bankovní účet, ihned po podpisu smlouvy o půjčce. Profesionální přístup ke klientům. SMS. T: 723430842 Neposílejte žádné peníze předem na účty.Zajistím Vám půjčku bez podvodného zprostředkování. Peníze Vám budou připsány na Váš bankovní účet, ihned po podpisu smlouvy o půjčce. Profesionální přístup ke klientům. SMS. T: 723430842 Neposílejte žádné peníze předem na účty.
Zajistím Vám půjčku bez podvodného zprostředkování. Peníze Vám budou připsány na Váš bankovní účet, ihned po podpisu smlouvy o půjčce. Profesionální přístup ke klientům. SMS. T: 723430842 Neposílejte žádné peníze předem na účty.

DLOUHODOBÉ půjčky se zástavou nem. pro každého.

Milan Karička Tel. 773496011 Email: infopujcka@centrum.cz https://www.infopujcka.com | 29.08.2013


Rychle a spolehlivě dlouhodobé půjčky bez nahlížení do registrů i bez dokladování příjmů. Maximální doba splatnosti až 30 let. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru Vám můžeme nabídnout opravdu jen ty nejlepší služby. Naše půjčka je jedničkou na Českém trhu. Výhodná úroková sazba. Nabídka je vhodná pro všechny typy žadatelů. Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů. Nabídka platí pro celou ČR.

POCTIVÁ PŮJČKA se zástavou nemovitosti na 30 LET.

Milan Karička | 21.08.2013


Neváhejte a zavolejte si pro půjčku k nám, protože máme nejlepší a nejlevnější nebankovní půjčky v ČR. Peníze vyplácíme velmi rychle a máme spoustu spokojených klientů. Nabízíme kompletní oddlužení Vašich nemovitostí, rychle vyplatíme exekuce, dražby, nevýhodné zástavy, to formou dlouhodobých úvěrů s nízkými měsíčními splátkami. Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Půjčky jsou poskytovány jako bezúčelové s dobou splácení až 30 let. Bez poplatků předem, bez příjmů a bez registrů. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů.

773496011
infopujcka@centrum.cz

DLOUHODOBÁ půjčka bez dokládání příjmu se zástavou nem.

Milan Karička | 13.08.2013


Nabízíme kompletní oddlužení Vašich nemovitostí, rychle vyplatíme exekuce, dražby, nevýhodné zástavy, to formou dlouhodobých úvěrů s nízkými měsíčními splátkami. Nenahlížíme do registru neplatičů. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a naší snahou je najít pro Vás nejlepší řešení Vaší finanční situace. Půjčky jsou poskytovány jako bezúčelové s dobou splácení až 30 let. Bez poplatků předem, bez příjmů a bez registrů. Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů.

773496011
infopujcka@centrum.cz
www.infopujcka.com

DLOUHODOBÉ PŮJČKY/ ÚVĚRY oproti zástavě nemovitosti.

Milan Karička | 12.08.2013


Máte finanční problémy, které musíte rychle vyřešit? Bezkonkurenční roční úrok 7,9% s možností natáhnout dobu splatnosti u vyšších úvěrů až na 30 let! Vyřešíme Vaše exekuce, nevýhodné zástavy, konsolidaci půjček, vyplatíme dražbu. Půjčíme bez poplatků předem, prověřování registrů či příjmů. Zajistím dlouhodobé nebankovní úvěry/půjčky se zástavou nemovitostí ve výši od 100 tisíc Kč až 5 milionů Kč. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů. Nabídka platí pro celou ČR.

773496011
infopujcka@centrum.cz

NEBANKOVNÍ DLOUHODOBÉ půjčky/úvěry se zástavou nem.

Milan Karička | 09.08.2013


Neváhejte a zavolejte si pro půjčku k nám, protože máme nejlepší a nejlevnější nebankovní půjčky v ČR. Peníze vyplácíme velmi rychle a máme spoustu spokojených klientů. Nejlevnější dlouhodobé půjčky pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Poctivé a seriózní podmínky, dobrý roční úrok 7.9 %, předčasné splacení půjčky kdykoliv zdarma. Splatnost od 1 až 30 let. Bez zbytečných průtahů, poplatků předem, prověřování registrů či příjmů. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů. Nabídka platí pro celou ČR.

773496011
infopujcka@centrum.cz

NEJLEPŠÍ A NEJLEVNĚJŠÍ půjčka se zástavou nem. na 30 let.

Milan Karička | 05.08.2013


Díky mnohaletým zkušenostem v oboru Vám můžeme nabídnout opravdu jen ty nejlepší služby. Nabízíme nebankovní půjčky bez poplatků předem, bez příjmů a bez registrů se splatností od 1 až 30 let. Po podrobné analýze Vám navrhneme nejvhodnější způsob řešení Vaší situace. Naše půjčka se zástavou nemovitosti je s nízkým úrokem jen 7.9 % ročně. Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů.

773496011
infopujcka@centrum.cz
www.infopujcka.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>