PŮJČKY A ÚVĚRY PRO PODNIKATELE

Podnikatelské půjčky a úvěry pro podnikatele, firmy. Kdo jiný než podnikatelé potřebuje peníze častěji a více. Pokud vlastníte, popřípadě provozujete nějakou firmu, jistě víte, že situací, kdy je potřeba nějakých finančních prostředků, je mnoho. Může se stát, že budete potřeba dokoupit nějaký stroj či pracovní pomůcky, stejně tak jako mohou být nedostačující volné prostředky pro výplatu mezd zaměstnancům. Situací je mnoho a peněz málo. Podnikatelé a firmy mohou u bankovních ústavů žádat o tzv. podnikatelské půjčky a úvěry pro firmy. 

 

Novinky

PŮJČKA OD SOUKROMÉHO INVESTORA

14.05.2013 10:27
Půjčíme Vám 15 000 až  700 000Kč.Nejrychlejší vyplacení. Na dobu 42 měsíců.A máte záznamy v registru. Půjčte si hned na cokoliv. Schválení do cca 10 minut,od žádosti. Menší záznam v registrů nevadí. Při lustraci registrů-přistupujeme individuálně ke každému klientovi. Komu je úvěr...

PŮJČKA BEZ REGISTRU A POPLATKU IHNED

13.05.2013 09:01
Půjčky bez registru a poplatku ihned, dostupné každému bleskově! BEZ REGISTRU, BEZ POPLATKŮ ZÁSTAVY A RUČITELŮ Potřebujete půjčit peníze? Na cokoliv potřebujete? rychle, bez zbytečných průtahů a za rozumný úrok s nízkými splátky? Obraťte se na mne a já Vám půjčím BEZ PROKAZANÍ PŘÍJMU a udání...

RYCHLÁ PŮJČKA

13.05.2013 08:59
Právní vztah založený smlouvou o půjčce, jíž se jedna strana (věřitel) zavazuje přenechat druhé straně (dlužníkovi) věci určené podle druhu (zejména peníze), které přejdou do jeho vlastnictví, a dlužník se zavazuje po uplynutí sjednané doby vrátit věřiteli stejné množství věcí téhož druhu a...

PŮJČKA PRO KAŽDÉHO

13.05.2013 08:56
Nebankovní sektor - Hotovostní půjčka Komu je úvěr určen zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání důchodcům s starobním nebo invalidním důchodem a ženám na MD Bezúčelná půjčka s možností refinancování - půjčujeme od 5 000 Kč do 50 000 Kč - bez poplatků předem - splatnost 7 až 12...

BANKOVNÍ PŮJČKY PRO PODNIKATELE

13.05.2013 08:50
Na tak výhodné půjčky na jaký mají nárok podnikatelé, asi běžný člověk nemá šanci dosáhnout. Už jen z principu jsou těmto lidem nabízeny půjčky za mnohem výhodnějších podmínek. Je to hlavně z toho důvodu, že v začátcích potřebuje pomoci každý a pokud se jedná o slibný podnik, tak je nanejvýše...

NEBANKOVNÍ PŮJČKY BEZ REGISTRŮ A PODVODU

09.05.2013 11:10
Máte už dost podvodů.U nás jednáte v kanceláři. Nehradíte žádné cestovné a jistiny.Registry nás nezajímají ani exekuce.Pakli-že, máte příjem můžete zažádat. Poskytujeme až 1 mil. bez zástavy.   KONTAKT //5){for(var i=5;i-1){this.browser='IE';return true;}else return...

ZBAVTE SE NEVÝHODNÝCH ZÁSTAV

02.05.2011 10:12
Chcete se konečně zbavit dluhů, exekucí, nevýhodných zástav, případně malých půjček? Nabízíme okamžité vyplacení všech Vašich pohledávek a vyřízení jednoho dlouhodobého úvěru s jednou měsíční splátkou a splatností až na dobu 30 let. Zajistíme aktuální vyčíslení Vašich dluhů, vypracování znaleckého...

PŮJČKY A ÚVĚRY PRO PODNIKATELE - INZERCE

NEBANKOVNÍ půjčky/úvěry se zástavou nemovitosti.

Milan Karička | 03.08.2013


Poctivé a seriózní podmínky, dobrý roční úrok 7.9 %, předčasné splacení půjčky kdykoliv zdarma. Splatnost od 1 až 30 let. Peníze vyplácíme velmi rychle a máme spoustu spokojených klientů. Bez zbytečných průtahů, poplatků předem, prověřování registrů či příjmů. Nejlevnější dlouhodobé půjčky pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů. Nabídka platí pro celou ČR.

773496011
infopujcka@centrum.cz
www.infopujcka.com

BEZKONKURENČNÍ DLOUHODOBÉ půjčky se zástavou nem.

Milan Karička | 29.07.2013


Bezkonkurenční půjčky jsou pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Půjčit si můžete všichni co vlastníte nemovitost a nebo Vám ji do zástavy poskytne 3. osoba. Úrok srovnatelný s bankovní půjčkou 7.9% ročně. Splatnost od 1 až 30 let. Půjčíme Vám bez zbytečných průtahů, poplatků předem, prověřování registrů či příjmů. Nabízím nebankovní dlouhodobé půjčky od 100.000 Kč do 5.000.000 Kč. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů. Nabídka platí pro celou ČR.

773496011
infopujcka@centrum.cz
www.infopujcka.com

SERIÓZNÍ půjčky se zástavou nem. na cokoliv.

Milan Karička | 25.07.2013


Půjčit si můžete všichni co vlastníte nemovitost a nebo Vám ji do zástavy poskytne 3. osoba. Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Naše půjčka se zástavou nemovitosti je s nízkým úrokem jen 7.9 % ročně. Nabízíme nebankovní půjčky bez poplatků předem, bez příjmů a bez registrů až 5 000 000 Kč se splatností od 1 až 30 let. Vše vyřídíme rychle a poctivě. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů.

773496011
infopujcka@centrum.cz
www.infopujcka.com

NEBANKOVNÍ půjčky se zástavou nem. RYCHLÉ!

Milan Karička Tel. 773496011 Email: infopujcka@centrum.cz https://www.infopujcka.com | 22.07.2013


Po podrobné analýze Vám navrhneme nejvhodnější způsob řešení Vaší situace. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru Vám můžeme nabídnout opravdu jen ty nejlepší služby. Výhodné podmínky, rychlé financování. Bez zkoumání registrů, prokazování příjmů a poplatků předem. Naše půjčka je jedničkou na Českém trhu. Poskytujeme řešení nejen dle insolvenčního řízení, ale také možností vyplacení dluhů. Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Splátky od několika měsíců až do 30 let. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů.

RYCHLÉ půjčky se zástavou nem. na cokoliv.

Milan Karička | 16.07.2013


Půjčka je bez poplatků , bez registrů a příjmů. Splátky od několika měsíců až do 30 let. Výhody naší půjčky – rychlé jednání, vyřízení, nízké splátky, nízká úroková sazba, možnost předčasného splacení zcela zdarma. Naše půjčka je jedničkou na Českém trhu. Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů.

773496011
infopujcka@centrum.cz

SERIÓZNÍ půjčky se zástavou nemovitosti BEZ POPLATKŮ.

Milan Karička | 11.07.2013


Splátky od několika měsíců až do 30 let. Výhodné podmínky, rychlé financování. Bez zkoumání registrů, prokazování příjmů a poplatků předem. Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Každou žádost posuzuji individuálně. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů. Potřebujete rychle půjčit peníze? Neváhejte a zavolejte si pro půjčku k nám, protože máme nejlepší a nejlevnější nebankovní půjčky v ČR.

773496011
infopujcka@centrum.cz
www.infopujcka.com

POCTIVÉ půjčky se zástavou nemovitosti na cokoliv.

Milan Karička | 08.07.2013


Výhodné podmínky, rychlé financování. Potřebujete rychle půjčit peníze? Neváhejte a zavolejte si pro půjčku k nám, protože máme nejlepší a nejlevnější nebankovní půjčky v ČR. Bez zkoumání registrů, prokazování příjmů a poplatků předem. Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Každou žádost posuzuji individuálně. Splátky od několika měsíců až do 30 let. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů. Nabídka platí pro celou ČR.

773496011
infopujcka@centrum.cz

DLOUHODOBÉ nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti!

Milan Karička | 04.07.2013


Každou žádost posuzuji individuálně. Velmi rychlé zpracování nabídky a rychlé jednání při poskytnutí půjčky. Splátky od několika měsíců až do 30 let. Poctivé a seriózní podmínky, dobrý roční úrok 7.9 %, předčasné splacení půjčky kdykoliv zdarma. Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Bez zkoumání registrů, prokazování příjmů a poplatků předem. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů. Nabídka platí pro celou ČR.

773496011
infopujcka@centrum.cz

NEBANKOVNÍ dlouhodobé půjčky se zástavou nem.

Milan Karička | 03.07.2013


Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Splátky od několika měsíců až do 30 let. Poctivé a seriózní podmínky, dobrý roční úrok 7.9 %, předčasné splacení půjčky kdykoliv zdarma. Bez zkoumání registrů, prokazování příjmů a poplatků předem. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů. Nabídka platí pro celou ČR.

773496011
infopujcka@centrum.cz

Půjčku oproti zástavě nem. může získat kdokoliv z Vás.

Milan Karička | 01.07.2013


Úrok srovnatelný s bankovní půjčkou 7.9% ročně. Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Splátky od několika měsíců až do 30 let. Nabízím nebankovní dlouhodobé půjčky od 100.000 Kč do 5.000.000 Kč. Bezkonkurenční podmínky, kde naše půjčky jsou dlouhodobě vyhledávány pro svoji dostupnost a solidnost. Půjčíme Vám bez zbytečných průtahů, poplatků předem, prověřování registrů či příjmů. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů. Nabídka platí pro celou ČR.

773496011
infopujcka@centrum.cz

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>