KONSOLIDACE PŮJČEK

Co je konsolidace dluhů, konsolidace půjček nebo ještě jinak konsolidace úvěrů? Může se hodit, když jste si pořídili několik úvěrů, které teď nestíháte splácet. Jste v tíživé finanční situaci a bojíte se exekuce, či dokonce osobního bankrotu? S naší unikátní kalkulačkou zjistíte, zda se vám vyplatí přemýšlet o konsolidaci vaší financí situace – pořízení nové, zastřešující půjčky s delší dobou splatnosti a nižším úročením, pomocí které splatíte stávající dluhy.

O konsolidaci se vyplatí přemýšlet za těchto okolností:

  1. Splátky stávajících úvěrů jsou tak vysoké, že omezují vaše základní lidské potřeby a náklady
    - Mezi základní lidské potřeby patří jídlo, bydlení nebo léky. Mezi základní lidské potřeby nepatří multikino, pět piv denně, krabička cigaret nebo dovolená u moře. Pokud chcete konsolidovat, abyste mohli více utrácet, jste na nejlepší cestě k osobnímu bankrotu.
  2. Výše skutečně zaplacených plateb je u nového úvěru nižší než u stávajících
    - Tento případ ve skutečnosti není tak častý, jak by se mohlo zdát. Právě proto jsme pro vás připravili kalkulačku, která vám s výpočtem pomůže.
  3. Snížená splátka vám dovolí odložit část peněz na nečekané výdaje, které byste museli řešit další půjčkou
    - Pokud opravdu chcete snížit splátky, abyste mohli tvořit rezervu na horší časy, s chutí do toho. Nezapomeňte ale, že se vám rezerva určitě nebude zhodnocovat tak dobře, aby pokryla platby úroků z půjček. Proto je vhodné takto vytvořit pouze základní rezervu (čtyři až šest měsíčních výdajů domácnosti) a zbytkem peněz umořovat dluh.

 

KONSOLIDACE PŮJČEK - INZERCE

Požadavek na úvěr

Lorena Vera | 05.08.2017

Ahoj,

Jaké jsou vaše finanční potřeby?
Poskytujeme půjčky od minimálně 2 000,00 dolarů až po maximální částku 100 000 000,00 dolarů s pohodlnou dobou trvání od 1 do 30 let při velmi snížené úrokové sazbě ve výši 2%. Potřebujete komerční úvěr? Potřebujete osobní půjčku? Chcete si koupit auto? Chcete refinancovat? Potřebujete hypotéku? Potřebujete obrovský kapitál pro zahájení svého podnikání nebo rozšíření? Ztratili jste naději a věřili jste, že neexistuje žádná cesta a vaše finanční zatížení stále přetrvává?
Neváhejte nás kontaktovat pro případnou obchodní spolupráci.
Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: lorenavera128@gmail.com

Rychlé půjčky se zástavou nemovitosti.

Info Půjčka | 26.05.2016


Máme poctivé a seriózní podmínky, dobrý roční úrok, předčasné splacení půjčky kdykoliv zdarma. Předem neplatíte žádné poplatky. Bez nahlížení do registrů a příjmů. Nabízíme rychlé dlouhodobé a krátkodobé půjčky bez poplatků předem po dobu 30 let. Půjčky poskytujeme pouze oproti zástavě: rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt, podnikatelský objekt, hotel, penzion. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů. Platí pro celou ČR.

775724955
infopujcka@centrum.cz
www.infopujcka.com

Dlouhodobé a Krátkodobé Půjčky se zástavou nem.

Milan Karička Tel. 773496011 Email: infopujcka@centrum.cz | 22.01.2015


Potřebujete jen rychle a bezpečně půjčit peníze? Půjčky oproti zástavě nem. může získat kdokoliv z Vás po dobu 30 let. Bez zkoumání registrů, prokazování příjmů a poplatků předem. Dokážeme Vám zajistit půjčku s nejnižším úrokem. Nebankovní půjčka ručená nemovitostí: rodinný dům, bytová jednotka, podnikatelský objekt, rekreační objekt, hotel, penzion, stavební pozemek. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů.

www.infopujcka.com

ŽÁDNÉ LŽI OPRAVDU POMŮŽEME

Housing Invest s.r.o 732598777 | 20.07.2014


NOVINKA VE VYPLACENÍ VŠECH DLUHU- NABÍZÍME VÁM ZCELA NOVÝ PRODUKT DOMOV MUJ ( COŽ JE NEBANKOVNÍ PŮČKA SE SPLÁTKOU A ÚROKEM JAKO V BANCE) O KTERÉM SE VÍCE DOZVÍTE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH WWW.EXEKUCNI-POHOTOVOST.CZ - JDE O NEJRYCHLEJŠÍ VYPLACENÍ EXEKUCÍ,DLUHU A ZMAŘENÍ DRAŽEB.
DÁLE VYŘEŠÍME HYPOTÉKY,REFINANCOVÁNÍ,KONSOLIDACE,ODDLUŽENÍ,PŘEUVĚROVÁNÍ,ZPĚTNÝ LEASING - VŠE BEZ PŘÍJMU,REGISTRU,ŽÁDNÉ POPLATKY SE NEPLATÍ,CELÁ ČR.

I Vám ZDARMA půjčíme

Express financial | 06.12.2013

Chcete peníze? Nikde Vám nepůjčí, protože máte záznam v registru dlužníků? Pak se obraťte na specialisty v oboru s poskytováním půjček.
Půjčíme i Vám a to zcela ZDARMA. S námi, už nebudete platit nesmyslné poplatky za zprostředkování. U nás Vám peníze poskytne pouze jediný věřitel. Tel. na konzultačního specialistu je 723 357 306.(Stačí zaslat sms, zavoláme Vám na zpět.

Dlouhodobé půjčky se zástavou nemovitosti BEZ POPLATKŮ.

Milan Karička | 14.07.2013


Jako jediní v celé ČR Vám dokážeme zajistit půjčku. Máme bezkonkurenční podmínky, kde naše půjčky jsou dlouhodobě vyhledávány pro svoji dostupnost a solidnost. Nebankovní půjčka bez nahlížení do registru i bez dokladování příjmu. Splátky od několika měsíců až do 30 let. Půjčka je pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů.

773496011
infopujcka@centrum.cz
www.infopujcka.com